Wyczuwam sztorm...

Witaj Wędrowcze!

*Zachęcam do włączenia przed rozpoczęciem lektury

Pewnie zastanawiasz się czym tym razem chcę zaprzątnąć Twoje myśli. Jak wiesz jestem osobą która lubuje się w świecie gier MMORPG a od pewnego czasu moim wybrankiem jest Archeage. Pewnie powiesz, że to gra nie dla Ciebie, że P2W i ogrom wymaganego czasu by coś osiągnąć w tej grze Cie przytłacza, a bez premium nie jesteś w stanie nic osiągnąć.

Z jednym się zgodzę, ArcheAge to gra która wymaga od graczy czasu, jak każde inne MMO, być może więcej niż inne...

Ludzie odzwyczaili się od klimatów, gdzie żeby coś zdobyć trzeba było poświęcić część swego życia. Nie czerpią już takiego funu z długiego farmingu czy skomplikowanej mechaniki. Jednak ArcheAge właśnie taki jest, otwiera swój świat przed ludźmi którzy zechcą potraktować tą grę jak pasje a nie przelotną opowieść.

Do mnie to przemówiło. Po dłuższej przygodzie zakochałem się w świecie oferowanym przez to MMO. Poznałem wielu ludzi dzielących moją opinie, takich którzy poświęcili swój czas. Jednak nie 6-8h dziennie jak twierdzi wiele osób, nie przyjacielu, wystarczyło 2-3h by świetnie się bawić a przy tym zarabiać, by spędzić miło czas i ukoić nerwy po całym dniu. Nawiązały się piękne przyjaźnie, które doprowadziły do rozwoju osobistego jak i w grze. To jest najpiękniejsze w grach MMORPG. Nie jeden gracz często dzieli najpiękniejsze wspomnienia z innymi gildiowiczami.

Urzekają nas widoki, fabuła czy epickie bitwy rozgrywane wśród sztormów. Żyjemy na co dzień pracując, ucząc się, oddając się swoim pasją, jednakże w tym całym natłoku codziennych aktywności znajdujemy czas na chwile oddechu, na spędzenie czasu z przyjaciółmi którzy tak jak my lubią dobrą grę i doceniają dzieło jakim jest ArcheAge.

Zdobycie konta premium nie jest problemem ludzie którzy tak twierdzą albo są wybitnie leniwi, albo naprawdę mało wiedzą o tej grze. Co do P2W występuje ono tak jak i w każdej innej grze, jednakże nie w każdej tak jak w ArcheAge da się zdobyć wszystko również bez wydawania pieniędzy.

Kieruje dziś do Ciebie to przesłanie i mam nadzieje, że zachęcę Cię do dołączenia do naszej ekipy.

Zaczynałem sam, już jest nas kilku a może być wiele więcej...

Spróbuj, nic nie stracisz, a być może zyskasz wartościowe znajomości i niezapomniane wspomnienia.

Czekam na Ciebie pod wielkim dębem w Windshade. Niech wiatry prowadzą Cię pomyślnie, a ścieżki losu wskażą odpowiednią drogę!

Wesprzyj HANZE, wesprzyj swoją frakcje!

Więcej informacji oraz dane kontaktowe pod linkiem:
https://mmorpg.org.pl/forum/topic/94783-rekrutacjahanzasirothe/#comment-701454