Skill Factory-Reaktywacja

Witam wszystkich serdecznie, zarówno członków naszej społeczności jak i nowych, którzy zawitali tu z ciekawości lub innych pobudek. Od dawna strona nie czyniła żadnych kroków i chcielibyśmy, żeby się to zmieniło tak więc rozpoczniemy tym skromnym wpisem :)

Przechodząc do sedna-chcemy wyjść naprzeciw sekcją MMORPG oraz innym grupom, które szukają ludzi do wspólnej gry w celu wzajemnego rozwoju w wirtualnej rzeczywistości. Na tą chwile mamy sekcje takie jak Shadows Return-świetnie radzącą sobie ekipę ze świata Neverwinter oraz Hanza, stali bywalcy ArcheAge'a którzy niezłomnie bawią się świetnie we wszech otaczającym "p2w" tej gry.. A mówiąc całkiem serio obydwie te sekcje są mi znane i obydwie szukają graczy, którzy swą ambicją i zapałem wesprą ich sprawę.

Jak skontaktować się z liderami?

Jeżeli ktoś z was chciałby spróbować swoich sił
w szeregach wymienionych wyżej gildii to zapraszam
na naszego ts'a:
skillfactory.info zjeżdżając poniżej kanału "Welcome"
natkniecie się na sekcje obydwu wyżej wymienionych grup.

Ponadto w najbliższym czasie rusza nowa sekcja w której będę piastował jedną z ważniejszych pozycji. Będzie to Gildia w World of Warcraft, a więcej na jej temat będę pisał na dniach na stronie.

Co jeśli chciałbym zareklamować swoją ekipę, która też czynnie uczestniczy w życiu społeczności Skill Factory?

Skontaktuj się ze mną na ts [nick: San], bądź FB-https://www.facebook.com/heniutek.sandhacker==

Dziękuje za przeczytanie tekstu, proszę o wsparcie naszej społeczności poprzez polikowanie naszej strony na fb: https://www.facebook.com/skillfactorypmc/
oraz zachęcanie znajomych do dołączenia do naszego grona!
:)