Pre Patch WoW już niedługo!

Ostatnio pisałem coś o PTR World Of Warcraft: Legion. Dzisiaj powiem o czymś innym czyli o PRE Patchu Legionu i co należy zrobić przed wyjściem tej aktualizacji. Zapraszam!


Pobieranie tego patcha można zacząć już teraz. Będziemy mieli około dwóch tygodni na zrobienie tego więc nawet przy wolniejszych łączach powinniście dać radę. Sam patch wyjdzie w przedziale 20-31 lipca więc już niedługo.


To teraz w punktach powiem o rzeczach, które przed wejściem patcha powinniście zrobić.


  1. Sprawdźcie już teraz co Blizzard zamierza zmienić w Waszych klasach. Czyli poszukajcie informacji (np.: na Wowhead) o tym jakie czary, odpałki itp. zostaną wyrzucone, a co dodane.
  2. Jak wiemy w Legionie wchodzi nowa klasa "Deamon Hunter". Chcesz mieć dla niego jakieś super imię? Zarezerwuj je sobie, aby nikt go nie "ukradł". Czyli stwórz nową postać low level i nazwij ją tak jak sobie zamarzyłeś. Potem ją usuń i nazwij tak swojego Deamon Huntera :)
  3. Nie jest to obowiązkowe, ale warto uzbierać trochę lepszego gearu na początek do ekspienia. Więc pobiegajcie na PvP i ubierzcie się przynajmniej w 700ilvl.
  4. Zbierz duże ilości złota. W Pre Patchu farmienie golda będzie znerfione. Więc zbieraj już dużo złota. Według mnie powinieneś mieć przynajmniej 100.000 sztuk złota odłożonych na Pre Patch i Legion.
  5. Wyrzuć cały "syf" lub go sprzedaj ze swojego banku i plecaku.
  6. Zbierz ze swojej warowni dużo sztuk złota, ale też "Garison Resourses".
  7. Sprzedaj wszystkie materiały z dodatku Draenor.

To tyle co powinniście wiedzieć (przynajmniej na razie). Więc do roboty!