NEVERWINTER-Skillfactory otwiera nową sekcje

Gildia Shadows Return ma zaszczyt powitać Was w swoich szeregach.

SR to "rodzinna firma" wywodząca się z innych gier MMORPG. Działamy już od paru ładnych lat. Posiadamy doświadczony skład zarządu, mający dobre kwalifikacje w zarządzaniu i prowadzeniu "Mass Guild".

Nie musisz się przejmować, że masz niski LVL, czy GS, od tego masz doświadczonych graczy, którzy pomogą Ci dojść do perfekcji. Oferujemy wspólne wypady PVE i PVP. Debata na temat klas, rozbudowy, set'ów, mount'ów, pet'ów, build'ów to u nas codzienność. Wszystko to odbywa się na Team Speak, z którego korzystamy od dawna.

Masz pytanie?

Oczywiście postaramy się odpowiedzieć, ale to Ty musisz je zadać.

Zapraszamy wszystkich aktywnych graczy potrzebujących pomocy w rozwoju postaci, lub szukających mocnych wrażeń. Pamiętaj nie liczy się LVL, liczysz się Ty. Nie czekaj tylko pisz. Od Ciebie wymagamy aktywności i pomocy w rozwoju.

Kilka słów organizacyjnych

Gildia Shadows Return w "Neverwinter Online" posiada system rang w Gildii. Gracz "Nowy" rozpoczyna swoją karierę od pozycji pierwszej, co oczywiście stawia go na zaszczytnym miejscu "Rekruta". Po osiągnięciu trzeciej rangi, jest już uważany za pełno-prawnego członka naszej społeczności i ma obowiązek pomagać w rozwoju, oraz rozbudowie naszego zamku. Nie stosujemy wysokich składek i trzymamy się zasady "powoli, ale do celu".

Zestawienie Rang w Gildii Shadows Return

  • 1 Ranga "Szept"
  • 2 Ranga "Wtajemniczony"
  • 3 Ranga "Naznaczony" (Pełno-prawny członek Shadows Return)
  • 4 Ranga "Obrońca Ciemności" (Oficer)
  • 5 Ranga "Inkwizytor Niewiernych" (Generał)
  • 6 Ranga "Protektor Wiary" (Zarząd, a zarazem Zastępcy Mistrza)
  • 7 Ranga "Namiestnik Cienia" (Założyciel, oraz Mistrz Shadows Return)

7-Rogi, 6-Elantra, Selena, Prosiauke, 5-Villion,Dinuś

Robimy Gildyjne wypady na smoki, oraz Heroiczne spotkania na naszym zamku. Zainteresowany? Może czekamy właśnie na Ciebie.

NEVERWINTER CZEKA NA TWOJĄ HISTORIE!

Zapraszamy też na nasz Fun Page na FB-https://www.facebook.com/groups/ShadowsReturn/?fref=ts