Koniec wojen gildiowych dla mięczaków

Gracze uwielbiają niezapowiedziane zmiany – prawda? Ja osobiście nazywam je „ninja”, bo tak jak ninja atakują z ukrycia…

I taka właśnie zmiana trafiła w tym tygodniu na serwery Live ArcheAge. Okazuje się, że od wczoraj gracze uczestniczący w wojnach pomiędzy gildiami, nie mogą już czuć się bezpiecznie na Wyspie Mirage.

Od jakiegoś czasu ekipa ArcheAge pracowała nad zmianą systemu Dominion dotyczącą Wsypy Mirage i wygląda na to, że zmiana na trafiła na serwery Live szybciej niż zakładano. Tak, ta zmiana na Wyspie Mirage jest zamierzona i można tam teraz prowadzić walki pomiędzy gildiami. Zmiana ta została wprowadzona w odpowiedzi na prośbę graczy i jest to jeden z powodów, dlaczego w zonie tej dodano miejsce odradzania.

Osoby zaangażowane w walki gildyjne (Dominion) powinny mieć świadomość, że Wyspa Mirage nie jest już bezpieczna strefą i można tam zginąć. Poza Dominion obowiązują tam dotychczasowe zasady bezpieczeństwa, więc nie denerwujcie się myśląc, że wyspa ta stała się terenem PvP.

Jeśli nie jesteście fanem Dominion i chcecie pozostać poza tymi walkami, to upewnijcie się, że Wasza gildia pozostanie na niskim levelu lub też zainwestujcie w traktaty pokojowe blokujące te wojny.

No to kto z Was się cieszy, a kto narzeka na tą zmianę?

Przygotowani na aktualizację 3.0?

A z innych informacji, to ekipa ArcheAge przyjmuje zapisy na Wielki Drużynowy Turniej PVP – Krew na Piasku. Z każdego regionu ekipa Trion wybierze 8 drużyn, które składać się będą z 13 uczestników. Warunkiem aplikowania jest wybór kapitana, nazwy drużyny oraz logo. Aplikacje przyjmowane będą do 9 września, a po tym czasie poleje się krew… w ArcheAge oczywiście.

Informacje zostały zaczerpnięte ze strony Babagra.pl