ITPlanet E-Sports Masters

Witam! Mam nadzieje, że wszystkim samopoczucie dopisuje, gdyż mam dla was świetną informacje.

Ruszyły zapisy drużyn do drugiej odsłony eventu gameing'owego, który to nosi nazwe ITPlanet E-Sports Masters 2016.

Jest to impreza organizowana przez młodych pasjonatów, którzy to włożyli mnóstwo pracy i serca, by to wszystko miało miejsce. Dziś doczekaliśmy się drugiej edycji tego event'u, która to wprowadza nowe rozwiązania i pomysły. Więcej poniżej!

Gdzie powyższe wydarzenie będzie miało miejsce?

Event odbędzie się na Dolnym Śląsku w Centrum Kultury Muza, które to znajduje się w mieście Lubin.

Kiedy będzie można wziąć w nim udział?

Wydarzenie będzie się rozgrywało na przestrzeni dwóch dni, czego możemy się dowiedzieć ze strony głównej wydarzenia.

Jakie atrakcje przewidują organizatorzy?

Najważniejsze to oczywiście zacięta walka o główne nagrody w pojedynkach CS:GO, League of Legends oraz Starcraft II. Mianowicie organizatorzy przewidują dla pierwszej trójki drużyny CS: GO oraz League of Legends,
nagrody wysokości:

1 miejsce 15 tyś. zł

2 miejsce 5 tyś. zł

3 miejsce 2 tyś. zł

Dla laureatów nagrody za zwycięstwo w turnieju Starcraft'a, organizatorzy przewidują nieco mniejszą nagrodę, ale również atrakcyjną:

1 miejsce 700zł

2 miejsce 400zł

3 miejsce 100zł

Ponadto zobaczycie cosplayer'ów, którzy naprawdę potrafią urzec swoją myślą artystyczną. Youtuber'ów nagrywających na różne tematy, z którymi to będzie można porozmawiać. Stoiska, nie tylko z grami, które będą podstawą turniejów, oprócz tego rozegra się też m.in. turniej w World of Tanks, myślę że znajdą się miłośnicy tej świetnej gry, którzy z chęcią i dreszczem emocji podejmą walkę o zwycięstwo. Będą też stoiska z grami planszowymi, konsolami oraz wiele innych miniturniejów. Co do wyżej wymienionych trzech gier, które są trzonem event'u, jeśli chodzi o turnieje, będą one rozgrywane na salach kinowych, gdzie można będzie zobaczyć na dużym ekranie zmagania pretendentów do tytułu zwycięzcy ITPlanet ESM 2016.

No dobrze, ale ile będzie mnie kosztowało wzięcie udziału w imprezie i czy nie jestem za młody?

Nie ma jeszcze biletów na aktualny event, a zeszłoroczny cennik przedstawia się tak:

I. Przedsprzedaż:

Bilet jednodniowy 15 zł

Karnet 25 zł

II. W dniu event'u:

Bilet jednodniowy 20 zł

Karnet 30zł

Odnośnie wieku, jedynie młodzież poniżej 13 roku życia i dzieci młodsze musiały mieć pisemną zgodę rodziców na wzięcie udziału w wydarzeniu.

Poniżej podaję linki do oficjalnych fanpage'y event'u oraz strony głównej. Tam będziecie mogli znaleźć kontakt do organizatorów oraz wiele przydatnych informacji.

*https://www.facebook.com/itplanetesportsmasters

*http://esm.lubin.pl/

Na koniec video-relacja jednego z youtuberów z ubiegłorocznej edycji ESM

Także zapraszam wszystkich serdecznie- Panie i Panów, tych Młodszych i tych Starszych. Śledźcie stronę główną event'u i weźcie udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. W każdym z nas jest potencjał, więc warto spróbować. Miłego dnia!