HANZA-reaktywacja

Witam ponownie na naszej stronce. Tak jak ostatnio wspominałem zależy nam na rozwoju sekcji, które wspólnie tworzą naszą społeczność multigameingową, zjednoczoną pod szyldem SKILLFACTORY.

Tak więc przechodząc do treści właściwej dzisiejszego wpisu

Gildia Hanza rekrutuje!!!

Serwer Sirothe strona Nuia

Kryteria:
  • aktywna gra
  • aktywność na TS
  • kryterium wiekowe 18 lat
Nie tolerujemy:
  • chamstwa (nie obrażamy nikogo)
  • kolaboracji z wrogą frakcją

Skupiamy się na pvp, zarabianiu złota i pomocy w rozwoju nowych graczy i przede wszystkim na dobrej zabawie. Należymy do koalicji walczącej przeciw Tryhard.

Rekrutacja odbywa się na TS-kontakt pod nickiem Sztachet, zarówno w grze jak i komunikatorze

Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia i opinie to chciałbym tylko dodać, że ArcheAge jest niesamowitą grą, która z pewnością wciągnie nie jednego weterana MMORPG jak i nowicjusza. Gra oferuje naprawdę bardzo wiele i bez gildii jest w niej naprawdę ciężko zaistnieć, zastrzegam ciężko, nie mówię że jest to niemożliwe. Co więc za tym idze, myślę że HANZA to naprawdę świetny wybór, sam spędziłem w tej gildii masę czasu, jednak owego dobra mi zabrakło i musiałem zaprzestać swojej przygody w tym niesamowitym świecie. Gorąco zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił w tej grze.

Co jeśli chciałbym zareklamować swoją ekipę, która też czynnie uczestniczy w życiu społeczności Skill Factory?

Skontaktuj się ze mną na ts [nick: San],

bądź FB-https://www.facebook.com/heniutek.sandhacker==

Dziękuje za przeczytanie tekstu, proszę o wsparcie naszej społeczności poprzez polikowanie naszej strony na fb: https://www.facebook.com/skillfactorypmc/
oraz zachęcanie znajomych do dołączenia do naszego grona!
:)