HANZA

Witam!
Dziś chciałbym wam opowiedzieć o swojej gildii oraz zachęcić do zasilenia jej szeregów. Jak każdy wie MMORPG, na pewnym etapie gry, wymusza na nas prace zespołową. Tak samo jest w Archeagu, w którym spędziłem już przeszło dwa i pół roku. W tym czasie poznałem tu wielu wspaniałych ludzi oraz zbadałem tajniki, które skrywa ta jakże rozbudowana gra. Wiem jednak, że nie odkryłem wszystkiego i jeszcze długa droga przede mną by to osiągnąć. Lecz chce Cię przekonać, że warto podjąć to wyzwanie razem z nami!

HANZA jest młodą gildią, składającą się z mieszanki zarówno nowych jak i doświadczonych graczy. Nie ma tutaj podziałów na lepszych i gorszych. Każdy obiera sobie swoją drogę, którą to chce dążyć oraz spełniać się dzięki niej w grze. Gildia nie narzuca nikomu stylu gry. Możesz zostać wielkim wojownikiem, a nawet herosem jeśli masz czas i podbijesz serca graczy na serwerze. Możesz też zostać wielkim handlarzem, który to posiada niezliczone połacie ziemi, na których buduje swoje handlowe imperium.

Rybactwo, farmerstwo czy wojaczka? Sam zdecydujesz a my pomożemy Ci w osiągnięciu celu.

Dlaczego nie ma z góry narzuconych standardów?

Ponieważ każdy jest potrzebny w gildii. Dzięki systemowi profesji, który jest częścią Archeage, do zrobienia niektórych rzeczy potrzeba wysokich poziomów rzemiosła, które obejmuje dany produkt. Tak na przykład posiłki wpływające na regeneracje żywotności lub many oraz zwiększenie statystyk jak i płatnerskie arcydzieła, nieosiągalne dla nowicjuszy kowalstwa.

Ale przecież PvP to nieodzowny element Archeage'a!

To prawda, gdy chcesz dostać sowitą zapłatę za swoje produkty, musisz często zaryzykować, przejechanie przez strefy zagrożone wojną, lub płynąć przez morza, na których to czają się chciwi piraci. Dlatego gracze wiedzą, że sami muszą być gotowi się obronić, przed atakami, co sprawia, że nawet poczciwy gospodarz farmy, potrafi przyodziać lśniącą zbroje i skopać parę wrogich tyłków!

Należy jednak pamiętać, że HANZA nie zostawia swoich pobratymców na pastwę losu. Gdy świętujemy to razem, gdy umieramy w boju nic się nie zmienia. Tworzymy małą, zwartą i zżytą grupę, nie dążymy do gildii masowej. Chcemy stworzyć polską społeczność, która być może w przyszłości przekształci się w gildie multigamingową-zrzeszającą ludzi z różnych wirtualnych światów pod jedną nazwą-HANZA!

No dobrze ale jak z dungeonami? Domyślam się że nie macie w gildii ludzi na tyle wygearowanych by zrobić, np. Serpentisa.

Owszem z takimi instancjami mamy jeszcze problem, ale dzięki wielu przyjaciołom w naszej frakcji, jesteśmy w stanie zrobić je z pomocą innych, co nie hamuje naszego rozwoju.Nie odpuszczamy też eventów typu Polowanie na Lusci, czy Abbyssal Attack.

Każdy dzień to nowa przygoda, nowa karta historii do zapisania. My chcemy tą historie tworzyć razem. Dołącz do nas i pomóż nam w walce o lepsze jutro dla naszej frakcji!

Kontakt na fb: Heniutek Sandhacker>gra Sanroned>Metzt>Ravir>Sztachet

>Serwer EU>Sirothe>WEST[nuian's]