ArcheAge

Witamy w sekcji Archeage, dzisiaj startuje nowy kontent na naszej stronie poświęconej tematyce gameingowej.

Co chcę wnieść? Na pewno troszkę wiadomości z gry Archeage, która bez dwóch zdań złapała mnie za serce, a właściwie za ręce, które od przeszło dwóch lat nie mogą się oderwać od klawiszy, spełniając kolejne role nadane nam przez ten fantastyczny i pełen magii świat. Gra nie jest już pierwszej świeżości a jej głównym rywalem na rynku jest Black Desert, do którego to uciekło wielu zaciętych graczy z Archeage'a. Jednakże wielu też powróciło, ze względu na to, że Black Desert opiera się na "grindzie"[tłuczenie w kółko ogromnej ilości mobów oraz, póki co, brak różnorodności questów].

Dlaczego Archeage tak porwał mnie za serce?

Tutaj mógłbym się rozpisywać długimi godzinami i zapewne jeszcze to zrobię, ale żeby nie zniechęcić was zbyt długą treścią ujmę to w miarę zwięźle:

I. Mnóstwo sposobów zarobku w grze: Fishing/Farming/Polowania/PvP oraz wiele innych;

II. PvP zarówno to otwarte jak i areny, wszelakiego rodzaju. Oczywiście wspominając o PvP nie można zapomnieć o epickich bitwach na morzu;

III. Sądzenie graczy, którzy dopuścili się przestępstw;

IV. Rozbudowany system housingowy;

V. I najważniejsze: Tutaj człowiek mądry, naprawdę się nigdy nie nudzi!

Archeage przez cały czas swojego istnienia na przemian odpychał i przyciągał do siebie graczy. Ta gra daje naprawdę wiele możliwości, jednakże by osiągnąć wiele trzeba być bardzo kreatywnym. Lecz nie trzeba wiele by miło spędzić tu czas ze znajomymi. Czy to podczas poznawania instancji i taktyk , czy podczas fishingu lub traderun'ów na nieznanych wodach. To ty decydujesz czy zostaniesz wielkim wojownikiem, czy dostojnym handlarzem.

Nikt Ci nie narzuca galeonu zamiast kutra. Twój wybór i Twoja historia-sam pracujesz na swoją opinie, by potem być może stać się potężnym herosem, który przyozdobiony w potężną pelerynę prowadzi do ataku rzesze stworzeń zamieszkujących te tajemnicze i pełne niespodzianek ziemie...

Zmierz się z przeznaczeniem i dołącz do nas. Niedługo zostanie zamieszczona notka o gildii, którą prowadze na serwerze Europejskim>Sirothe>Strona: Nuians and Elfs.

Czekamy na was, by razem walczyć o lepszy świat dla naszej frakcji!